Yaşam

Adalı Nino’nun resim sergisi

Müzik dünyasının efsane yapımcılarından aynı zamanda ressam Nino Varon’un Artvizyon Galeri’nin açacağı “Alanino Ninovari” adlı solo fotoğraf standı, 29 Temmuz’da Adalar Kültür Sanat Derneği’nde ziyarete açılacak. Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer ve Tanju Okan gibi birçok ünlü sanatçının ilk plaklarını üreten ve prodüktörlüğünü yapan Nino Varon, besteci ve ilahiyat yazarı olmasının yanı sıra ressam kimliğiyle de çok özel eserlerini sergilemektedir. İlk fotoğraf çalışmasına boş şişeler üzerine yaptığı portrelerle başlayan müzik dünyasının Nino’su, şimdilerde denizin, yelkenlilerin ve zanaatkârların keyiflerini resmediyor.

Altın Tabaklar tablo oldu

Varon’un bugünlerde sanat dünyasında yıldızı hızla parlayan genç yetenekli ressamlardan Fırat Altındal’ın altın plak kazanan ünlü isimlerin 80 cm Altın Plak formundaki tabloları, Nino Varon’a saygı duruşu olarak stantta sergilenecek.

“Bu Kadar Sarhoş Olursam”, “Kendini Göreceksin”, “Hazretim” ve “Papatya Falı” gibi birçok besteye imza atan Nino Varon’un fotoğraf standına tüm basın dostlarımız davetlidir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

eyyubiyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu