Haber

Bornova Belediyespor Kulübü Trambolin Jimnastik Türkiye Şampiyonası’ndan Madalyayla Döndü

Trambolin Jimnastiğinde ulusal ve uluslararası organizasyonlarda gösterdiği başarılarla adından söz ettiren Bornova Belediyesi. sporKulübün sporcuları Bolu’da düzenlenen Trambolin Jimnastik Türkiye Şampiyonası’ndan da madalyalarla döndü.

Bornova Belediyesporlu jimnastikçiler, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun Bolu’da düzenlediği şampiyonada birinci ve üçüncü oldu. 8-10 Eylül ortasında düzenlenen şampiyonada 13-14 Yaş Kız Senkronize Kategorisinde yarışan Selen Can ve Aybüke İrem Eğilmez Türkiye Şampiyonu oldu. Sıla Karakuş Büyükler Bayanlar Senkronize Yarışmasında Türkiye 3.sü oldu. Yeşil-beyazlı sporcuların antrenörlüğünü Gülşah Başol, Aysun Yıldırım ve Seda Şahin yapıyor.

BAŞKAN İDUĞ: “BAŞARI BİZİ DE MOTİVE EDİYOR”

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, başta çocuklar, gençler ve kadınlar olmak üzere daha fazla Bornovalının daha iyi şartlarda spor yapmasını hedeflediklerini belirterek, “Bu hedefle yeni spor tesisleri açıyor, mevcutları yeniliyoruz. Bu başarılar bize büyük katkı sağlıyor.” bize ayrı bir mutluluk.” “Çünkü yatırımlarımızın, emeklerimizin karşılığını aldığımızı görüyoruz. Tüm sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyorum” dedi.

haberelmali.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu