Haber

Eda Ece Anıtkabir’den paylaştı

Reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteriyle büyük beğeni toplayan Eda Ece son paylaşımını Ankara’dan yaptı.

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinde depremzedeler için seferber olan ünlü isim Anıtkabir’e gitti.

“Gözyaşlarımı tutamadım”

İlk günden beri depremzedeler için seferberlik yapan ünlü isim, ‘Bugün bu kadar dolulukla canım babamın huzuruna çıktığımda gözyaşlarımı tutamadım’sözleriyle dile getirdi.

Anıtkabir ziyaretinden fotoğraflarını yayınlayan Eda Ece şunları söyledi:

“Panik yapmıyorum”

“Bugün seni görmek harikaydı. Duygusal olarak o kadar incindim ki, bu ay ne yaparsam yapayım, sanki paniğim bir türlü geçmiyor. Acıyla empati kurduğum sürece barış içinde yaşayamam. Sırtım resmen bükülmüştü. Sesim kısıldı. En sevdiğim şey olan ve hepinizin bildiği gibi çaresiz olan mizah bile iyileştirmiyor. Bugün sevgili Ata’mın huzuruna çıktığımda tüm bu olanlarla göz yaşlarımı tutamadım.

“Biz burdayız”

Böylesine duygusal bir ay geçirirken Anıtkabir’de olmak iyi hissettirdi. Bugün babam deftere sana yazarken ellerim titredi, sözlerime güç nokta koydum. Kutsal emanetinize iyi baktığımızı sanıyordum. Bu güzel ülke için size minnettarız. Emanetiniz olan Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacak, biz buradayız. Huzur içinde yat Ceddim. Her şey tekrar güzel olacak. “işbirliğiyle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu