Haber

Sakarya’dan kısa kısa

Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Şanlı, Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanlığına seçilen Mustafa Genç’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Yüce, STB’nin kentin ziraî alanda en kıymetli temsilcilerinden biri olduğunu kaydetti.

Büyükşehir Belediyesi olarak ziraî alanda projeler geliştirdiklerini belirten Aziz, “İnşallah gelecekte de gerçekleştirdiğimiz projelerde, Sakarya Ticaret Borsası ile olan iş birliğimiz güçlenerek devam edecektir. Bu vesileyle borsamızın yeni dönem yönetim kurulu başkanlığına seçilen Mustafa Genç ve yönetimini tebrik ediyor, yeni çalışma döneminde başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Genç de ziyaretten duyduğu memnuniyeti söz etti.

Ziyarette, STB Meclis Lideri Bekir Uztürk ve AK Parti Adapazarı İlçe Lideri Erol Aydın da yer aldı.

Serdivan’da yeni doğanlara “Hoş Geldin Bebek” hediyesi

Serdivan Belediyesinin “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında hazırlanan hediye paketi, yeni bebek sahibi olan her aileye ulaştırılıyor.

Hediye paketlerinin içinde bebek hijyen ürünlerinin yanı sıra fotoğraf albümü ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın da yeni doğan bebeğe ve ailesine hitap eden mektubu yer alıyor.

İlçede 2022 yılının 10 ayında 1295 “Hoş Geldin Bebek” paketi dağıtımı gerçekleştirildi.

Akyazı TSO yeni devrin birinci meclis toplantısı yapıldı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 devrinin birinci meclis toplantısına İdare Heyeti Lideri Şinasi Bayraktar, Meclis Lideri Muzaffer Başer, idare şurası ve meclis üyeleri katıldı.

Bayraktar’ın açılış konuşmasının akabinde yeni yapılacak kurum binasını görüşüldü. Toplantıda Genel Sekreter Harun Bayrak tarafından kurum binasının proje sunumu yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu